Właściwości róży w toniku firmy Evree

Róża zawiera w sobie wiele witamin, aminokwasów oraz kwasów owocowych. Dzięki tym składnikom można zapobiec pogrubieniu warstwy rogowej naskóra. Przekłada się to na gładkość oraz elastyczność skóry. Kosmetyki powstałe na ekstrakcie mają działać jak odmładzająca mikstura. 

Dzika róża jest używana w kosmetyce przez swoje właściwości nawilżające, wygładzające oraz zmiękczające. Poprzez kwasy owocowe rozluźniają się komórki naskórka. Poprawia się stan wraz z wyglądem skóry. Zmniejszana jest także suchość.Wspomniany kwiat zawiera w sobie witaminę C, B oraz karoten. Dzięki wytrąceniu witaminy A w karotenie, rozjaśnia się skóra, wyrównuje jej koloryt oraz zapobiega powstawaniu przebarwień na twarzy. 


Butelka toniku wynosi 200 ml. Formą aplikacji jest atomizer, który działa . Produkt rozpyla delikatną mgiełkę bezpośrednio na twarz. Atomizer dozuje odpowiednią ilość produktu. Nie ma z tym problemu. Moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie niż nakładanie toniku na twarz za pomocą wacików.  Efekty są skuteczniejsze w tym przypadku. Nawet producent zaleca używanie produktu bezpośredni ona twarz. Z tego względu iż płatki pochłaniają wartości, które są zawarte w toniku.


Produkt przeznaczony jest do suchej i mieszanej skóry. Głównymi składnikami aktywnymi w toniku jest kwas hialuronowy oraz woda różana. Pierwszy element jest odpowiedzialny za nawilżanie skóry, z kolei woda różana ma na celu ukoić skórę twarzy.

Po spryskaniu twarzy, tonik daje uczucie ukojenia. Powoduje jej napięcie. Po wyschnięciu produktu, cera staje się jaśniejsza. Dłuższe stosowanie wywołało uczucie miękkości skóry. Wykorzystuję go również po nałożeniu makijażu, w celu jego scalenia. Nie zauważyłam przedłużenia trwałości makijażu. 


Produkt włączyłam do swoje codziennej pielęgnacji. Używając tego produktu od około dwóch miesięcy, zauważam zmiany jakie obiecuje producent. Zauważalne jest napięcie, wygładzenie i nawilżenie skóry. Posiada piękny różany zapach nie jest typowo chemiczny, który po chwili ulatnia się. Tonik używam nawet kilka razy dziennie. Nie powoduje podrażnienia skóry, zaczerwienienia. Czy używacie tego typu produkty?
Jakie produkty polecacie z tej firmy?

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger