DAX COSMETICS Baza wygładzająca pod makijaż Cashmere Secret

Baza stanowi przedłużenie naszego często całodziennego makijażu. Jest to kosmetyk, którego działanie polega na przedłużeniu trwałości naszego makijażu.  Pomaga w ukryciu niedoskonałości, powoduje wygładzenie twarzy.  

Jednym z głównych składników jest silikon, który powoduje napięcie i gładkość. Przy odpowiednim zastosowaniu, nasz podkład nie spowoduje efektu maski na skórze. Dzisiaj mowa o firmie DAX COSMETICS, a dokładniej o bazie wygładzającej.


Według producenta baza jest przeznaczona do każdego rodzaju cery. Kosmetyk oparty jest na silikonach, który tworzy idealną powłokę na skórze. Przy tym kryje niedoskonałości i wygładza zmarszczki. Dzięki temu skóra wygląda na gładką i elastyczną. Poprzez tą bazę nakładanie podkładu staje się łatwiejsze oraz makijaż zostaje przedłużony.

Produkt zapakowany jest w metalowo- plastikową butelkę o pojemności 30ml. Ceny produktu wahają się w granicach 30 lub 40 złotych. Dostępny jest w drogeriach typu Rossmann, Natura oraz Hebe. Aplikacja produktu odbywa się za pomocą pompki. Dzięki temu baza zostanie wykorzystana do końca. Z kolei przezroczyste ścianki wskazują na wielkość ubytku produktu. Jest to praktyczny i higieniczny sposób.

Baza jest przezroczysta, posiada gęstą konsystencję. Przy dozowaniu i nakładaniu produktu należy uważać. Wystarczy delikatna warstwa, która. Zbyt dużo nałożonego produktu spowoduje niepożądane obciążenie makijażu, głównie podkładu czy korektora. Może podkreślić niedociągnięcia.  


Po rozprowadzeniu bazy, twarz staję się aksamitna i miękka w  dotyku. Dodatkowo widoczne jest zmatowienie skóry. Nałożony podkład nie waży się, utrzymuje się w dobrym stanie w ciągu dnia. 

Przy obecnej aurze i temperaturze, nie spowodował dodatkowego nawilżenia. Ale także nie podkreślił dodatkowych suchych skórek. 

Silikony występujące w bazie nie spowodowały żadnych niespodzianek. Ten produkt dla mojej cery nadaje się do codziennego użytku.  Na mojej twarzy nie powstały zaskórniki i wypryski. Nie stosowałam samej bazy bez podkładu z tego względu, iż ta opcja do mnie nie przemawia. Jest to dobra baza pod makijaż. Minusem tego produktu jest jego wydajność. Jedna lub dwie pompki stosowane do codziennego makijażu, spowodowały ubytek większy niż 1/3 opakowania przez okres niecałych dwóch tygodni. Skład produktu może wywołać wspomniane wcześniej zaskórniki lub dodatkowych nieprzyjacieli na twarzy. Pomimo tego dalej poszukuję swojej idealne bazy. Używałyście tej bazy?
Jakich ulubieńców posiadacie?


Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger