YVES ROCHER Peelingujący olejek do dłoni

Zima jest porą roku, która nie jest łatwa. Zmiana temperatury, mrozy oraz pojawiająca się wilgoć są czynnikami, wpływającymi negatywnie na naszą skórę. Mogą powodować przesuszenie, zaczerwienie, a nawet pękanie skóry dłoni ze względu na delikatność jaką się charakteryzują dłonie. Dlatego w tym okresie nasze ręce potrzebują szczególnej ochrony. Jednym z elementów pielęgnacji jest peeling. Do tego celu używam olejku peelingującego z firmy Yves Rocher.


Według producenta olejek peelingujący do dłoni zawiera nasiona truskawki, które doskonale złuszczają martwy naskórek. Dodatkowo formuła produktu została wzbogacona o arnikę. Ochrania skórę przed nieprzyjaznymi czynnikami zewnętrznymi. Peeling w postaci olejku ma zapewnić aksamitne wykończenie.
 

Produkt zamknięty jest w 75 ml tubce. Peeling zawiera małe drobinki nasion z truskawek. Stosowanie produktu w moim przypadku nie powoduje uczulenia, podrażnienia czy też zaczerwienienia skóry. Olejek peelingujący  można dostać w cenie 10,90zł. Często
 
Producent zaleca używanie produktu co najmniej dwa razy w tygodniu. Dzięki temu utrzymamy dobrą kondycję skóry dłoni. Aby produkt był w pełni ekologiczny, używana jest specjalna odmiana arniki, która pozyskiwana jest z ekologicznych upraw.
 

Kosmetyk ma lejącą się konsystencję. Z reguły nakładam go na suchą skórę rąk, wykonując masaż dłoni. Należy uważać z dozowaniem kosmetyku, gdyż może po prostu przelać się. Produkt spłukuję letnią wodą, a dłonie stają się gładsze. Zabieg wykonuję tuż przed spaniem, aby potem wsmarować krem regenerujący i nałożyć rękawiczki bawełniane. Po takich działaniach dłonie są przyjemne i aksamitne.


Olejek jest wykonany ze składników pochodzenia roślinnego. Nie zawiera olejów mineralnych, wszędzie obecnych parabenów. Zapach olejku jest delikatny i nienachalny. Jeśli chodzi o wydajność, jedno wyciśnięcie spokojnie starczy na wykonanie peelingu całych dłoni. Dzięki temu produkt jest wydajny i wystarczy na dłużej.
Dodatkowym atutem produktu jest formuła, składająca się głównie ze składników o charakterze roślinnym.

Jak dbacie o swoje dłonie zimą?
Piszcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger