EVELINE Oh! My Lips 06 Cashmere Rose | Drogeryjny lip kit

W ostatnim czasie Eveline wypuściła całkiem sporo nowości. Jedną z nich jest zestaw matowej pomadki oraz konturówki pod nazwą OH! My Lips. Według producenta jest to dobrany duet wzbogacony o witaminę E i kompleks odpowiedzialny za przywracanie optymalnego poziomu nawilżenia ustom. Po wstępnych informacjach zapraszam na dalszą część postu. 


Zestaw zakupiłam w Rossmannie (cena promocyjna coś około 26 złotych). W środku opakowania znajduję się pomadka matowa i konturówka. Do wybory jest 7 odcieni, od brązu po róż. Wybrałam przedostatni kolor z palety 06 Cashmere RosePomadka została wyposażona w tradycyjny aplikator. Rozprowadza produkt równomiernie na ustach, docierając w kąciki ust. Pigmentacja jest bardzo dobra, ponieważ po jednej aplikacji kolor jest widoczny. W niektórych miejscach można go dołożyć, nie wytwarzając skorupy na ustach.

Podczas pierwszej aplikacji myślałam, że nie polubimy się z tym duetem. Pomadka tuż po nałożeniu i wyschnięciu zaczęła się kruszyć. Zniknęła szybko z ust, zachowywała się jak najtańsza pomadka tego rodzaju. Nie zachwyciła mnie. Jednak dałam mu kolejną szansę.

Przy kolejnym podejściu nadrobiła wszelakie straty. Konsystencja wysycha w kilka sekund, tak jak zapewnia producent. Posiada delikatny zapach, który po chwili znika. Po wyschnięciu komfortowo nosi się na ustach. W tym znaczeniu nie powoduje zlepiania się ust, nie ściąga ich. Takie wrażenie jakby jej nie było. Podczas przeszło tygodniowego codziennego noszenia nie wysuszył ich. 


Konturówka posiada bardzo kremową, nawet masełkowatą konsystencję. Dobrano tutaj ją w kolorze numer 12 Pink. Bez problemu wyrysowuje się krawędzie ust. Dodatkowo nakrętka została wyposażona w temperówkę. Co myślę jest udogodnieniem. 


Jedynie mogłaby być bardziej trwała. Gdyby nie jeść i nie pić myślę,że bezproblemowo dałaby radę przez co najmniej 5 godzin bez poprawek. Jednak po 8 godzinach w pracy, dwóch napojach i jednym obiedzie pozostaje mi jedynie kontur. Myślę, ze warto na duet zwrócić uwagę. 

Jeszcze nie skończywszy tematu, zainteresowały mnie inne ich produkty. Swoją popularność zdobył podkład przypominający ten HD z Catrice. Jego satynowa konsystencja ma pozwalać na stopniowanie krycia. W swoich zastosowań ma być długotrwały, dający efekt drugiej skóry. Kolejnym produktem wartym uwagi jest puder matujący. Nie posiada w składzie tłuszczów, nadaje promienność i naturalność.  Z kolei maskara ma nadawać rzęsom wydłużenie i objętość.  
Nawiązuję do tych nowości, bo oficjalnie wiadomo iż od 9 kwietnia 2018 roku rozpoczyna się znana akcja - 49% w Rossmannie. Przy poprzedniej edycji podeszłam do sprawy spokojnie, mimo dziko krążących tłumów. Mam swoich parę typów, które chciałabym kupić. Produkty powyżej również znajdują się na liście. 


Czy miałyście okazję przetestować dany zestaw?
Szykujecie swoje portfele na kolejną promocję w Rossmannie ?

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger