Ochronić włosy przed wysoką temperaturą, czyli TREsemme Heat Defence spray termoochronny

Zdrowe i lśniące włosy są marzeniem każdej kobiety. Poddawanie włosów wysokim temperaturom powodują liczne uszkodzenia. Oprócz temperatury z urządzeń, włosy są narażone na nie na dworze. Skoki temperatur mogą naruszyć ich strukturę. 

Podczas suszenia, prostowania ich warto pomyśleć o ich ochronie. W produktach termoochronnych znajdują się cząsteczki termoaktywne. Ich zadaniem jest chronić włosy przed szkodliwymi działaniami narzędzi, które wykorzystywane są podczas stylizacji. Przykładem takiego produktu jest TREsemme Heat Defence Spray Termoochronny. Produkty firmy Tresemme nie są dostępne w Polsce. Ich zakupu można dokonać przez serwis Allegro. Omawiany produkt kosztował mnie jakieś 30 złotych już z przesyłką. Butelka posiada pojemność 300 ml. Opakowanie jest poręczne. Wygląd jest estetyczny i nie posiada zbędnych informacji. Producent wskazuje, iż produkt posiada ważność 12 miesięcy od otwarcia. 


Spryskiwacz bardzo dobrze rozpyla produkt. W trakcie używania nie zacina się, nie powoduje przeciekania produktu. Poniżej spryskiwacza znajduję się przycisk zabezpieczający produkt. Przesunięcie wspomnianego przycisku wstrzyma dozowanie. Nie trzeba nic przekręcać, aby spray nie wydostał z poza butelki. 


 Skład produktu :Swoją butelkę posiadam już czwarty miesiąc. Gdzie produktu używam prawie codziennie. Aplikuję go na mokre włosy, tak jak wskazuje nam to producent.  Dozowanie sprayu  jest nieskomplikowane i przyjemne, posiada przyjemny zapach. W umiarkowanej ilości produkt nie obciąża włosów, ani nie powoduje przetłuszczenia. Ułatwia rozczesywanie włosów, zauważyłam mniejsze rozdwajanie się końcówek. Produkt daje dodatkowo efekt nawilżenia, włosy stają się po nim miękkie. Spray ochrania je do temperatury 230 stopni. Ze swojej strony mogę serdecznie polecić ten produkt. Jakie produkty termoochronne używacie?
Jakie mogłybyście polecić?


Pozdrawiam 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger