Przegląd prasy COSMOPOLITAN 02/2016

Dzisiaj przychodzę z krótkim przedstawieniem tych kwestii, które zainteresowały mnie w najnowszym numerze Cosmopolitan. Jest to wydanie typowo walentynkowe. Proponujące modę, makijaż na ten dzień zakochanych. W artykułach poruszane są kwestie miłości, zaufania oraz tego jak realizowane są noworoczne cele. Zapraszam do dalszego czytania.


Nowy Rok niesie ze sobą kolejne postanowienia. Każdy z nas podejmuje wyzwania większe lub mniejsze. Często odnoszą się one do naszego wyglądu. Dotyczą wagi, włosów, rzucenia jakiegoś nałogu. Ale oprócz założeń; warto też przemyśleć cele, jakimi chcemy dążyć do ich realizacji.

Artykuł porusza kwestie ulepszenia samej siebie, realizować te rzeczy na których nam zależy. Jak podpowiada autorka tekstu, dzięki temu zrealizujemy powoli nasze założenia.


Kobietą z okładki jest znana aktora Marieta Żukowska. Z okazji walentynkowego numeru przedstawia swoje podejście do życia, tematu miłości oraz emocji. Opisuje swoje przeżycia metrażem "Taka nasza gra". Wywiad także wkracza w temat mody. W tym wątku nawiązuje do polskich projektantów, ilości torebek w szafie. Więcej przeczytacie w nowym numerze Cosmopolitan ;)


Czasopismo nawiązuje w modzie do garnituru. Nie musi on być związany z tylko płcią męską. Zostały przedstawione stylizacje, które podkreślą kobiece atuty. Odpowiedni dobór dodatków tylko to uwydatni. Proponowany ubiór nadaje się na imprezę, a nawet na zbliżające się walentynki, randkę itp.


Temat zdrady jest każdemu znany. Artykuł nawiązuje do wad i zalet owego zachowania. Wszelkiego rodzaju stwierdzenia są wyciągane na podstawie badań Haralda Oberbauera lub uniwersytetu Delaware. Wskazane jest iż zdrada może być sygnałem niskiej samooceny lub prowadzić do wzajemnej konkurencji. Ważna jest wzajemna komunikacja, wspomniana przestrzeń lub własne zainteresowania. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


Przeczucie, szósty zmysł jest tym, czym każdy z nas posiada. Autorki opisują sytuacje, które nawiązują do zdarzeń z wykorzystaniem owych niezwykłych umiejętności. To co z pozoru dla niektórych takie zachowania są codziennością, innych fascynują. Ale również do tego tematu należy podchodzić z rozsądkiem i poszukiwać wiarygodnych informacji i potrzebnej wiedzy.


W dzieciństwie prawie każda obecnie kobieta chciała być którąś księżniczką z bajek Disneya. Oczekują na wymarzonego rycerza na "białym koniu" trzeba mieć odpowiednio dobrany makijaż oraz nienaganną fryzurę. Czasopismo przedstawia produkty, których można użyć aby uzyskać pożądany efekt oraz instruuje jak można go wykonać.


Coś dla fanek kosmetyków i nie tylko. Gazet Joy pomyślała także o zbliżających się Walentynkach. Już od 1 lutego (godziny popołudniowe) będzie można zakupić kolejne pudełko.


Czekam na komentarze.
Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger