Artègo SLIDING SMOOTH krem prostujący do włosów


Od dłuższego czasu poszukuję idealnego produktu dla swoich włosów. Z natury mam kręcone włosy, które są trudne do ujarzmienia. Dzisiaj chciałabym przedstawić produkt Artego krem prostujący do włosów, który także ma zadanie minimalizować puszenie się włosów.

Od producenta:

Idealny do stylizacji krem prostujący włosy przeznaczony jest to wszystkich typów – zarówno kręcony, falowanych, suchych, przetłuszczających się, itp. Produkt pozwala zminimalizować ryzyko puszenia się, nadając fryzurze doskonałą, jednolitą strukturę. Preparat pozwala ochronić fryzurę przed wilgocią oraz oddziaływaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Środek może być stosowany na kilka sposobów, pozwalając wybrać technikę najlepiej odpowiadającą indywidualnym preferencjom. Zapewnia szybkie rezultaty.
  • zapewnia idealną gładkość fryzurze
  • gwarantuje długotrwały efekt
  • ułatwia i przyspiesza suszenie


Moja opinia:

Artego Sliding Smooth jest kremem o lekkiej konsystencji w jasnym zielonym kolorze. Zapach produktu jest delikatny, lecz niewyczuwalny po nałożeniu na włosy. Opakowanie wyposażone jest w pompkę, dzięki czemu można dozować krem w stosunku do potrzeb. Moje włosy sięgają do ramion, z czego jedno wyciśniecie pozwala pokryć pożądaną długość. 

Zazwyczaj nakładam go na mokre włosy. Przy codziennym stosowaniu produkt zużywa się w przeciągu miesiąca. Za każdym razem włosy są przyjemne, miękkie i takie lejące się. Przy zastosowaniu odpowiedniej ilości produktu nie powoduje obciążenia włosów.

Artego Sliding Smooth jest produktem do polecenia. Dzięki niemu moje włosy są miękkie i podatne do prostowania. Jest prawdą, iż nie powodują puszenia się włosów. Przy wilgotnej pogodzie utrzymuje efekt na włosach.

Produkt można nabyć za cenę 39 złotych o pojemności 100 ml. Dostępny jest w drogerii Kosmeteria lub Fale Loki Koki. 

Miałyście do czynienia z tym produktem?
Jakie inne możecie polecić?


Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger