CETTUA Paski oczyszczające na nos z węglem aktywnym

CETTUA jest firmą, która tworzy  hipoalergiczne i testowane dermatologicznie produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, które zostały zaprojektowane specjalnie dla młodych kobiet. Produkty Cettua wykorzystują najnowsze osiągnięcia w technologii pielęgnacji, dostarczając składników w głąb skóry.

(źródło: https://www.douglas.pl/douglas/Cettua/index_b0038.html)Od producenta:

Paski oczyszczające na nos to szybki i skuteczny sposób do usuwania zaskórników i zanieczyszczeń zatykających pory. Węgiel aktywny, działając jak gąbka, wchłania zanieczyszczenia. Olej z mięty pieprzowej i ekstrakt oczary wirginijskiego odświeżają i działają ściągająco. Efekt widoczny jest zaraz po usunięciu paska.

Moja opinia: 

W opakowaniu znajdziemy sześć pojedynczych plastrów na nos, które zapakowane są przed wysuszeniem. Pozytywne opinie w internecie, nakierowały mnie na kupno tego produktu. Cena produktu wynosi 12,90. Zakup został dokonany w Douglasie.

Jednak mój zachwyt nie kończy się w tym momencie. Przy każdym użyciu plastrów, zmniejszały występowanie zaskórników. Ważne jest zwilżenie nosa przed aplikacją produktu. Po tym plaster przywiera bardzo mocno do powierzchni nosa. Po odczekaniu 15 minut odrywając produkt byłam zaskoczona jego pozytywnym działaniem. Opinie innych nie minęły się z prawdą. Każdy kto ma problem z zanieczyszczeniami, szczerze polceam. Skład produktu Sposób użycia 
Nie poprzestaję na poszukiwaniu produktów, które w widocznym stopniu pomoże zredukować zaskórniki wyskakujące na nosie. Kolejnymi plastrami, znajdujące się w moim kręgu zainteresowań to koreańskie plastry oraz zestaw, składający się z trzech elementów (zmiękczające sebum, maska oraz toner zamykający cały proces).

(źródło: http://www.ebay.com/itm/10Pcs-Mineral-Mud-Blackhead-Cleaner-Remover-Nose-Membranes-Cleansing-Pore-Strips-/161791988452?hash=item25ab8dd2e4:g:hLQAAOSwVFlT81H~)(źródło: http://www.ebay.com/itm/MY-SCHEMING-Blackhead-Acne-Removal-Activated-Carbon-3-Steps-Mask-Set-NEW-/321681523459?hash=item4ae5b68303:g:600AAOSwrklU8KOF)
Jakie macie swoje sprawdzone produkty na oczyszczanie nosa?
Używałyście tego produktu?


Piszcie, pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger