Przegląd prasy JOY 01/2015

Dzisiejszy post został poświęcony przedstawieniu treści, jakie są w styczniowym numerze JOY. Pismo kobiece, która każda z nas znajdzie coś dla siebie. Idealna lektura na obecne wolne, chłodne dni. Dodatkowo umili je kubek kawy lub herbaty z dołączoną do tego słodką przekąską.

Głównym bohaterem styczniowego numeru jest znana blogerka Jessica Mercedes. Posiada swoich zwolenników oraz przeciwników. Jak się ubiera, zawsze i wszędzie jest oceniane.

Wywiad prezentuje ją dla mnie w pozytywnym świetle (bądź też zostały tak pytania sformułowane). Pytania nawiązywały do rzeczy związanych z normalnym życiem. Dotyczyły marzeń, pragnień i pracy. Z czym związane jest prowadzenie bloga itp. Kilka stron dalej wyróżniono wedle kategorii typów klientek w sklepach, przedstawiono blogerki. Przedstawiono to co kupują i jakie posiadają do tego podejście. Mało która kobieta nie lubi zakupów. Posiadamy zakupy, które nie ujrzą światła dziennego czy też wstydzimy się ich. Mimo tego, są dni kiedy żałujemy, iż nie kupiliśmy pewnej rzeczy.

Pięć kobiet wskazuje swoje rady, które mogą nam pomóc w selekcji kupowania.Coś dla fanek komiksów oraz postaci z nimi związanych. Można wcielić się w ulubionych walecznych i odważnych bohaterów z dzieciństwa. Bluzki mogą być przeznaczone do codziennych ubiorów lub po prostu wykorzystać ją jako koszulkę do spania :)Artykuł nawiązuję do nie ubłagalnie zbliżającego się końca roku i przemyśleń. Przedstawia rady, dzięki którym warto podsumować dany rok. Co było robione nie do końca z naszymi założeniami. Natomiast z nowym rokiem wprowadzić zmiany na lepsze, skupić na własnej osobie, realizacji własnych pragnień i marzeń. Dobre słowa na poprawę humoru i poczucia swojego miejsca na tej planecie.Sesja zdjęciowa na łamach miasta Nowy Jork. Moda brana jest pod włos. Motywem przewodnim jest kolor szary, który został połączony z klasyczną czernią, a także z granatem. Pastelowe kolory i błyszczące dodatki współgrają ze sobą. Pokazano stylizacje, które można wykorzystać na codzień, do pracy lub na uczelnię.Oprócz okryć wierzchnich, ważne też jest co mamy ubrane pod spodem. Popularne są wszelakiego rodzaju kolory, najlepiej neonowe. Jak przedstawiono na zdjęciu króluje nadal wzornictwo koronkowe. Lecz wszystkim znana jest klasyka bieli. Polecane filmy kinowe na okres po nowym roku (jeszcze przed nami jest kilka dni wolnego), to:

1. Uprowadzona 3- sensacyjny
2. Dzikie historie- komediowy
3. Ziarno prawdy- thriller

Każdy przedstawia inny gatunek, inne zabarwienie historii.Ostatnio modne jest bycie fit. Czasami można odstąpić od diet i pozwolić sobie na ulubione smakołyki. Tym razem podano przepis na muffinki czekoladowe, wraz z przeliczeniem na kalorie. Gdzie jedna porcja posiada 460 kcal. Jak widać każda z nas znajdzie coś dla siebie :)
Jakie magazyny czytacie?
Które działy są waszymi ulubionymi?

Piszcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger