CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA- Christmas Time

Święta oraz okres przedświąteczny niesie ze sobą czas przemyśleń oraz szału zakupów. Jest to czas radości, spotkań rodzinnych oraz przyjacielskich. Nie można też zapomnieć o udekorowaniu naszych pomieszczeń. Każdy detal powinien łączyć się ze sobą w jedną całość. Dalej przedstawiłam moje propozycje i upodobania w tym temacie. 

Zapraszam 
Paula

Przy dekorowaniu naszych domów oraz mieszkań popularne są wszystkie wzory i kolory dodatków, ozdób choinkowych, wszelakich bibelotów. Neutralnymi kolorami podczas dekoracji jest biel i czerń. Wszelkiego rodzaju srebrne elementy wyróżniają się na tle innych.
Połączenie bieli z podstawowymi elementami, jakimi jest serce i gwiazdy daje nam klimatyczny wygląd. Także ozdobienie okna lampkami wprawi nas w świąteczny nastrój. Uzupełnieniem ozdobienia okna będzie umieszczenie kilku świątecznych figurek na parapecie.


Poniżej przedstawiłam kilka propozycji w urządzeniu pomieszczeń ze sklepu IKEA. Dzięki takim przedmiotom nadamy naszym pomieszczeniom wyjątkowy wygląd. Każdy z tych rzeczy jest w zakresie 20 złotych.1. VINTERMYS- Świeca zapachowa w szkle.
2. Biały świecznik. 
3. BORRBY- Czarny lampion.
4. Ozdoba na świecę w szkle.
5. VINTERMYS- Komplet drzewek ozdobnych.
6. VINTERMYS- Czerwone serca jako ozdoby (80 sztuk).
7. POINSETTIA- Roślina doniczkowa.


Kolejnym krokiem jest zakup prezentów dla naszych bliskich oraz ich zapakowanie. Najtańszą metodą jest arkusz szarego papieru, który możemy ozdobić w każdy możliwy sposób. Dodatkiem jest zwykła tasiemka lub kolorowy sznurek. Inne elementy na pewno znajdziemy w zakamarkach.


Wszystkim razem oraz każdemu z osobna życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spotkania z bliskimi, udanych wypieków, spokoju w te świąteczne dni.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger