TANGLE TEEZER Salon Elite szczotka DOLLY PINK

Dla każdej kobiety ubiór, zadbane dłonie są wizytówką dnia codziennego. Także włosy piękne i lśniące są wyznacznikiem dobrego stanu zdrowia, ale również dbałości o nie. Oprócz stosowania odpowiedniej gamy kosmetyków do wybranego rodzaju włosów, należy zwrócić uwagę na to czym je szczotkujemy. 

W internecie jest już wiele recenzji pozytywnych oraz negatywnych o produkcie Tangle Teezer. Chciałabym od siebie dodać jeszcze parę oczywistych faktów.


Estetycznie zapakowana szczotka przykuwa kształtem oraz w moim przypadku kolorem. Produkt został zakupiony na stronie mintishop.pl (serdecznie polecam ze względu na wspaniały kontakt i szybką wysyłkę).

Wybrałam model Salon Elite, jest to następny wytwór firmy. Jego ergonomiczny kształt mieści się w dłoni. Tuż po rozczesaniu włosy stają się gładkie oraz stopniowo błyszczą się. Produkt jest wykonany z elastycznego plastikowego tworzywa, które jest niesamowicie lekkie. Podczas szczotkowania nie ciągnie splątanych włosów, nie wyrywa ich jak bywa w przypadku normalnych szczotek. Włosy czeszą się delikatnie i szybko. 


Szczotka posiada dwa rodzaje długości włosków, które zostały umieszczone na przemian. Dłuższe elementy mogą prędzej ulegać uszkodzeniom, tzn. pod wpływem nacisku uginają się itp.

Wspomniane włoski spełniają dodatkowy atut podczas czesania. Delikatnie masują skórę głowy, dając jej lekką ulgę i chwilę rozluźnienia.


Efekt szczotki jest zauważalny na suchych oraz mokrych włosach. Przy pierwszym wariancie dodatkowo są one puszyste. Natomiast włosy mokre mam bardziej poplątane, od momentu posiadania tej szczotki nie mam problemu z rozczesaniem włosów po ich umyciu.


Różnorodność kształtów i kolorów pozwala znalezienie idealnej szczotki dla siebie. Znajdziemy wiele ofert w serwisie Allegro, wszelakich sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Dostępność jest teraz łatwa i prosta. Może także stać się idealnym prezentem na nadchodzące święta.

Czy masz już swój Tangle Teezer?
Jeśli tak, to jaki model?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger