WISHLIST part. 2

Dzisiaj mamy ostatni dzień listopada. W związku z tym chciałabym pokazać efekty mojej realizacji w ramach obecnej listy życzeń na ten miesiąc. Cieszę się, że ją stworzyłam. Dzięki temu mogłam skrupulatnie i planowo dążyć do celu. 
Działam na podstawie określonego schematu, który z góry wcześniej założyłam. Zainspirowało mnie to do regularnego, chociażby blogowania. Uświadomiło mi to, że to czego naprawdę chcemy możemy to osiągnąć. Nie wszystko, ani nie od razu. Tylko stopniowo i namysłem.

Zapraszam do przeglądania
(wpis dla wytrwałych)


Zmiana telefonu na lepszy model był dobrą decyzją. Został wybrany nie tylko ze względu na wygląd, ale także na towarzyszące mu parametry. Trochę ze strony technicznej ;) Posiada procesor quad-core, aparat 16 mln pikseli. Dodatkowym atutem jest to, iż wodoodporny. Posiada także pulsometr.

Oprócz podstawowych aplikacji, jakimi są Facebook czy Instagram zainstalowałam programy, które ułatwiają mu wyszukiwanie okazji w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Chciałabym polecić aplikację Promocje w telefonie, posiada informacje o zniżkach ze wszystkich sklepów. Ich baza jest ciągle aktualizowana. 

Kolejną rzeczą, która znalazła się na mojej liście było etui S-View. Szybka umieszczona w nim umożliwia odebranie przychodzącego połączenia, pozwala nam na ustawienie dodatkowej tapety w tym elemencie. Do nowego telefonu potrzebne jest dodatkowy pokrowiec. Dzięki temu nasz telefon jest bardziej chroniony przed zadrapaniami itp. Kontrastowo do koloru białego, pokrowiec jest czarny. Na obecną chwilę poszukuję też inne oraz oryginalne futerały.

Na koniec chciałabym pokazać dwa elementy, które zamówiłam z popularnych stron, jakimi są Ebay oraz Aliexpress. Pierwszą z nich jest biała koszula w serca. Jest dość popularna na blogach. Ciekawi mnie tylko jeszcze jakość materiału, z jakiego została wykonana. Kolejną rzeczą jest zegarek znanej firmy Geneva. Do tej pory jakoś nie narzekałam na nie. Mam także nadzieję, że te dwa skarby dojdą jeszcze przed świętami :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger