Zestaw arbuzowy- masło i peeling z firmy Bielenda

 BIELENDA
FRUIT BOMB SPA Dzisiaj przedstawiam post z zestawem do ciała firmy Bielenda. W jego skład wchodzi masło oraz peeling o zapachu arbuzowym. Pod wpływem impulsu oraz bardzo dobrej ceny, szkoda było ich nie kupić. Jako produkty samej firmy nie miałam bliższego kontaktu, to kolejny argument kwestionujący zakup. 


Oba opakowania są plastikowe, które jak widać wcześniej na zdjęciu mają zabezpieczenie w postaci folii. Daje to także gwarancję tego, że produkt wcześniej nie był dosłownie otwierany ani przez nikogo innego dotykany. Szata graficzna wzbogacona o dodatkowe kolory, które przykuwają wzrok. Skuszona do zakupu zostałam głównie przez zapach, intrygował mnie jaki jest w rzeczywistości jego zapach. W efekcie charakteryzuje się rześkością i czuć intensywny owocowy zapach.

PEELING DO CIAŁA

Opakowanie, które mieści 100 gram peelingu cukrowego o intensywnym zapachu arbuza. Moim zdaniem posiada on mocniejszy zapach niż krem. Jego działanie określam przysłowiowe "pół na pół". Posiada zbitą konsystencję oraz ostre drobinki. Dla osób posiadających delikatną skórę twarzy czy też dekolt ten produkt będzie po prostu za mocny. Osobiście stosuję go jedynie na ręce w niewielkiej ilości przed nawilżeniem kremem całonocnym, a także używam go na nogi. Pomimo tych ostrych drobinek, końcowy efekt jest niewielki. 

MASŁO DO CIAŁA 

Tak jak peeling również posiada 100 gram zawartości. Tyle, że działanie masła uznaję za lepsze. Masło jest w postaci delikatnego smarowidła. Aplikując go na ciało szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej czy tłustej warstwy, jak spotkałam się czasami przy użyciu innych produktów tego typu. Dodatkowym plusem jest zapach, który pozostaje na ciele przez kilka godzin. Stosując go regularnie można zauważyć, że skóra nabiera miękkości czy odpowiedniego nawilżenia. Ten produkt zachęcił mnie do zapoznania się z ofertą kremów, maseł do ciała tej firmy.Miałyście do czynienia z tymi produktami?

Możecie podać inne propozycje z Bielendy?

Pozdrawiam Paula 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger