Ulubione seriale ostatnich miesięcy

Dzisiaj chciałabym polecić seriale, które śledziłam przez ostatnie miesiące. Z czystym sumieniem mogę je polecić i każdy charakteryzuje się inną tematyką. Dodatkowo brzydka i "mokra" pogoda sprzyja do oglądania i zapoznawania się z nowinkami pojawiającymi się w sferze seriali.

1. DEVIOUS MAIDS
"Devious Maids" jest  to amerykański serial tworzony przez Evę Longorię, znaną z „Gotowych na wszystko". Przede wszystkim do obejrzenia skusił mnie plakat i krótka notka dotycząca serialu. Przechodząc do treści jest w nim luźno oparta fabuła, która

opowiada o zdarzeniach oraz perypetiach pokojówek o latynoskich korzeniach. Oprócz pracy łączą je zmagania i trudy dnia codziennego, które dotyczą marzeń, problemów oraz własnych przekonań. Rodziny mieszkające w Beverly Hills,lryją tajemnice i intrygi przed światłem dziennym. Każdy odcinek wprowadza wiele akcji, główne motywy działań są rozwiązywane na końcu z dwóch wyemitowanych serii. Na obecną chwilę nie ma wzmianki o trzecim sezonie.


2. ORANGE IS THE NEW BLACK

Kolejny serial posiadający elementy komedii i dramatu, który został oparty na książce, zawierającej wspomnienia P. Kerman; wydrukowane pod tym samym tytułem. Główną bohaterką jest dobrze sytuowana mieszkanka Brooklynu. Poprzez zdarzenie z przeszłości, prowadzi ją do skazania na karę piętnastu miesięcy pozbawienia wolności. Z dnia na dzień musi zamienić wygodne życie w Nowym Jorku, opuszcza ukochanego narzeczonego. Wszystko to zamienia na pasiasty strój, kraty oraz współwięźniarki.  Z biegiem czasu zaczyna wątpić w to co wierzyła oraz uznawała za słuszne. Przeplatające się perypetie ukazują powstające sojusze na terenie więzienia wraz z nietypową i szczerą do bólu grupą kobiet.


3. UNDER THE DOMETrzeci omawiany serial został zainspirowany dzięki powieści S. Kinga "Pod kopułą". Akcja rozpoczyna się podczas jesiennego oraz słonecznego dnia, kiedy to miasteczko Chester's Mill poprzez niewyjaśnione okoliczności zostaje odcięte od świata, które zostaje określone niewidzialnym polem siłowym
 zwanym dalej kopułą. Niepokojąca sieć zdarzeń wywołuje w mieszkańcach chaos i panikę. Jednocześnie analizują zrozumienie czym jest, skąd pochodzi oraz jakimi sposobami można ją zniszczyć. Naprzeciw tym zadaniom wyłaniają się postaci, które starają się ratować sytuację. Wśród nich jest nieustraszony żołnierz z poza miasta, żona lekarza czy też młodzi mieszkańcy. Przeciw im w pewnym momencie pojawia się miejscowy polityk, który nie posiada granic, wówczas wtedy by zachować władzę. Zaś sama kopuła sprawdza granice wytrzymałości mieszkańców. Nic nie pozostaje przypadkiem, każde zdarzenie nawiązuje do przeszłości wraz z przyszłością. 
Kochane, a co wy oglądacie podczas swoich wolnych chwil?

Co możecie jeszcze polecić?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger