Floslek ANTI ACNE Normalizujący peeling kwasowy na noc

Peelingi chemiczne są bardzo skuteczne. Ich skład jest odpowiednio dobrany oraz posiadają określone stężenie. Są stosowane podczas utraty jędrności skóry, występującego trądziku, posiadanych rozszerzonych porów, zmęczoną czy pozbawioną blasku skórą. Poprzez regularne stosowanie następuje poprawa kondycji skóry twarzy, odświeżenie oraz poprawieniem napięcia jej.
Dzisiejszym sprawcą zamieszania jest produkt firm Floslek DERMO EXPERT - normalizujący peeling na noc.

floslek normalizujący peeling

Skład: 

Aqua, Glycerin, Mandelic Acid, Lactobionic Acid, Triethanolamine, Panthenol, Shikimic Acid, Xanthan Gum, Urea, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Niacinamide, Faex Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Propylene Glycol, Zinc Gluconate, Caffeine, Biotin Produkt jest polecany do skóry tłustej oraz trądzikowej, rozszerzonych porach, nadmiernym wydzielaniem sebum, przy niedoskonałościach i bliznach potrądzikowych. Kwas migdałowy jest odpowiedzialny za działanie złuszczające oraz przeciwbakteryjne. Ma za zadanie rozjaśniać blizny potrądzikowe oraz ujednolicić koloryt skóry twarzy. 


Peeling został umieszczony w przezroczystej butelce o pojemności 30 ml. Jego koszt to około trzydziestu złotych. Aplikowanie produktu odbywa się za pomocą pipety. Stanowi to higieniczną oraz wygodną aplikację peelingu. Zapach nie jest bardzo mocno wyczuwalny. Jest typowo chemiczny, trochę kwaskowaty. Podczas nakładania produktu nie zwracam wcale na niego uwagi, gdyż jego wówczas nie czuję. 

Konsystencja jest lekko żelowa, ale dodatkowo nie jest na tyle skoncentrowana, ponieważ trzeba ją w miarę szybko aplikować bo jest też płynna. Peeling ma za zadanie złuszczać. Po wchłonięciu produktu, używam kremu, który jest uzupełnieniem mojej pielęgnacji. 


Po przebudzeniu zmywam twarz. Gdzie potem nakładam krem na dzień. Producent zaleca stosowanie produktu w zależności od potrzeb skóry. Peeling może być nakładany codziennie na twarz lub w odstępie dwóch, trzech dni. Nie należy go stosować w przypadku gdy posiadamy gdziekolwiek uszkodzony naskórek lub jakiekolwiek niedawno powstałe blizny. 


Po stosowaniu tego produktu, moja skóra regularnie jest oczyszczana z niedoskonałości. Uspokoił się wysyp niepożądanych przyjaciół. Przed jego zastosowaniem miałam negatywne odczucia. Z powodu jakie może spowodować niepotrzebne dodatkowe szkody na twarzy. Ze względu na glicerynę zawartą w składzie. 


Pierwsze użycie produktu spowodowało jak najbardziej pozytywny efekt. Tuż po nałożeniu skóra jest delikatna i gładka. Należy omijać okolice oczu oraz ust. Wraz z biegiem czasu peeling powodował stopniowe oczyszczenie skóry. U mnie szczególnie na policzkach. Zostały zmniejszone pory, likwiduje wysyp wyprysków na twarzy. Można go oczywiście nakładać na cała twarz lub punktowe zmiany, które pojawiają się. 

Przy każdym następnym stosowaniu można zauważać delikatne różnice w kondycji naszej twarzy. Dodatkowo nadmienię iż przy nakładaniu oraz pozostawieniu produktu na noc nie odczuwałam żadnych niedogodności. Efekty jakie powoduje ten peeling są jak najbardziej pozytywne. Zauważalne jest wygładzenie, wyrównanie skóry twarzy. 

Po regularnym stosowaniu przez dwa tygodnie, delikatnie skóra złuszczyła się na nosie oraz czole. Nie eksponowałam przez ten czas twarzy na słońce, ale jeśli nawet nie było ku temu powodów. Dzięki temu produktowi moja skóra unormowała się pod względem powstających niespodzianek oraz mniej przetłuszcza się. Na obecną chwilę robię sobie przerwę od stosowania produktu. Tuż przed jesienią sięgnę po niego ponownie. 

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger