Koreańskie kosmetyki - zaufani sprzedawcy na Ebayu


Rzetelny sprzedawca w dzisiejszych czasach jest poszukiwany na miarę złota. Tym bardziej jeżeli zakupy odbywają się na skalę międzynarodową.
Chcę zaprezentować sprzedawców, którzy nie zawiedli pod żadnym względem. Opisane metody wysyłki oraz tego jak przebiegał cały proces zakupów, opisuję poprzez bazę własnych doświadczeń. 

Wiadomo, iż jest wiele osób, które w taki sposób kupują. Sama nie jestem ekspertem w tej kwestii, ale dobrze wiedzieć, gdzie nie stracimy naszych pieniędzy. A przesyłki z drugiego końca świata dotrą do nas cało i bezproblemowo.

Ważnym elementem są płatności. Dobrą metodą o płaceni jest system Paypal. Wówczas mamy pewność, gdy czas oczekiwania jest zbyt długi, możemy złożyć wniosek o rekompensatę kosztów. Zapewnia nam bezpieczeństwo zwrotu gotówki, jeżeli było to wysłane poprzez pocztę oraz nie jest zabroniona jego sprzedaż. Jeżeli jesteście ciekawe to zapraszam do postu. 


W każdym z niżej przedstawionych sklepów odnajdziemy popularne koreańskie marki, akie jak Holika Holika, Skin79, Missha, Etude House itp. Jedyną różnicą jest cena. Wszyscy oferują bezpłatną wysyłkę w najdalsze zakątki świata, uwzględniając dodatkowo przybliżony czas przybycia przesyłki.
U tego sprzedawcy zaledwie dokonałam dwukrotnie zakupów. W tym przypadku wysyłka produktu trwała najdłużej około miesiąca. Ceny niektórych produktów są przystępne. Większych zarzutów wobec firmy nie posiadam. Produkty przychodzą zabezpieczone, są one oryginalne. Sklep nie oferuje licytacji przedmiotów. Istnieje możliwość zakupienia próbek danej rzeczy, jeżeli nie jesteśmy do końca pewni. 

BeautyNet Korea

https://www.facebook.com/Beautynetkorea/?fref=ts

Bardzo pozytywna i uprzejma firma. Dodatkowo 44 tysiące pozytywnych komentarzy, w porównaniu tylko do 75 negatywnych robi wrażenie. Wybierając którąś stronę z przedmiotem, sugerowane są produkty, dzięki którym możemy zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Produkty przychodzą zabezpieczone w folii bąbelkowej. Całość jest zapakowana w karton, który jest dostosowany do wielkości zakupów. Nie otrzymałam nigdy produktów w kopercie. Sam fakt też dziwi, że z tak daleka rzeczy potrafią dojść całe. Zapakowane są w najprostszy sposób. Z kolei w Polsce z jednego do drugiego województwa, przesyłki nie zawsze docierają w całości (ewentualnie gdzieś rozdarta koperta). Przy każdych zakupach przychodzi podziękowanie. Przy pierwszym zamówienie otrzymałam dodatkowo rabat 10%. Jest to sprzedawca, u którego najczęściej dokonuję zakupów. Tak jak poprzednicy, charakteryzują się różnorodnością w wyborze, tego co potrzebujemy. Przesyłka trwa ekspresowo, do niecałych dwóch tygodni. Za każdym razem w środku znajduje się podziękowanie za wybranie danego sprzedawcy. Niezależnie od kwoty jaką wydamy, zawsze znajdziemy w środku kilka próbek. Nie powtórzyły mi się. 

Warto zwracać uwagę na sezonowe wyprzedaże produktów. Śledzić strony na Facebooku, oferują również kupony rabatowe. Informują o rzeczach wprowadzanych nowościach oraz trendach panujących wśród Koreańczyków. 


Czy kupujecie na stronie Ebay?
Jaki macie zdanie dot. tej strony?
Jakie sklepy możecie polecić?


Pozdrawiam1 komentarz:

  1. JA właśnie zamówiłam kilka rzeczy z ebay z polecanych najczęściej sklepów, ceny niższe przynajmniej o połowę od tych w Polsce, super sprawa :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger