AVON Ideal Flawless korektor pod oczy Fair

Kremowy korektor firmy Avon z serii Ideal Flawless. Zaciekawił mnie nie tylko opakowaniem ale także kolorem. Jakiś czas temu firma wprowadziła także z tej linii produkt, ale w płynie. Dodatkowo jest on matujący. Ale tą rzecz przedstawię innym razem.  
Najwygodniejszą formą aplikacji tego korektora są po prostu palce. A kolor winien być o ton jaśniejszy od podkładu. Te cechy charakteryzują recenzowany produkt.

Zapraszam do dalszej części postu


Cena produktu z katalogu wynosi 19,90 zł. Na promocji można go dostać w granicach 15 zł. Występuje w dwóch kolorach fair oraz medium. Pierwsza opcja kolorystyczna będzie odpowiednia dla osób bladych. Przed zakupem obawiałam się jaki będzie w rzeczywistości. Miałam negatywne doświadczenia z  korektorem rozświetlająco - antystresowym.


Korektor został zapakowany do plastikowego pojemniczka, kompaktu. Wewnątrz znajdujemy tylko sam produkt, bez żadnego lusterka czy też aplikatora. Ale poprzez swoją gęstą, trochę tłustą konsystencję nadaje się do nakładania palcem lub pędzelkiem do tego przeznaczonym.


Konsystencja produktu jest kremowa i lekka. Posiada lżejszą formułę od korektora firmy Catrice. Stosuję produkt pod oczy oraz na pojedyncze przebarwienia czy wypryski. Jednak jak wszystko w nadmiarze szkodzi. Mimo swojej masełkowej konsystencji z biegiem czasu powodował w moim przypadku lekkie przesuszenia. Okolice oczu dodatkowo były nawilżane przed nałożeniem produktu.


Podczas nakładania  korektor nie roluje się. Niewielka ilość produktu pozwoli nam na pokrycie obojga okolic oczu. Przez to produkt jest wydajny. Korektor jest bezzapachowy, a bynajmniej ja nie czuję żadnego. Niestety ma tendencję do zbierania się w załamaniach. ale plusem jest fakt, że nie powoduje wchodzenia w pory oraz nie pozostawia smug. 


Tego kosmetyku nie przeznaczam na straty. Ale nie do końca spowodował efekt, na który chciałabym liczyć. Cenię go za wydajność oraz bardzo jasny kolor. Korzystam już z niego od około miesiąca, a produktu ubyło niewiele. 
Mimo wszystko nadal poszukuję takiego, który wywoła u mnie zachwyt i pożądanie zakupu kolejnego opakowania. 


Jakich macie swoich ulubieńców dla osób z jasną karnacją, które są godne polecenia?
Piszcie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger