Przegląd prasy Cosmopolitan 05/2016

Na łamach majowego numeru Cosmopolitan na okładce pojawiła się Alessandra Ambrosio. Swoją kolorystyką czasopismo przywołuje wiosenne, a nawet już letnie klimaty. Jak co miesiąc znajdziemy artykuły dotyczące mody, psychologii, emocji oraz seksu. W dalszej części postu przedstawię treści, które mogą zainteresować nie tylko mnie.

Zapraszam


Czasopismo Cosmopolitan obchodzi już kolejne, bo dziewiętnaste urodziny. Zawiera w sobie treści, które idealnie odzwierciedlają panujące na daną chwilę trendy. Poruszane są szeroko rozumiane problemy ze sfery uczuciowej, psychologicznej oraz seksualnej. Artykuły przedstawiane w czasopiśmie są przeznaczone z myślą o samotnych kobietach oraz o tych, które są w związkach. Co miesiąc przedstawiona jest dawka inspiracji, z których korzystam na swój sposób.

A za co wy cenicie czasopismo Cosmopolitan?


Kilkustronicowy artykuł został poświęcony dla aniołka z Victorias Secret. Przedstawia swoje poglądy, które dotyczą miłości oraz rodziny. Nieustanną pasją są podróże. Jak twierdzi, idealną sylwetkę zawdzięcza jedzeniu wszystkiego na co ma ochotę ,ale w małych ilościach. Modelka została ambasadorką firmy Loreal. Ważnym działaniem dla modelki jest walka ze stwardnieniem rozsianym, na które zachorował jej ojciec. 


Przytulanie wiąże się ze wzrostem serotoniny i oksytocyny w organizmie, które odpowiedzialne są za szczęście oraz dobre samopoczucie. Jest to objaw poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu. Odpowiada za redukcję stresu. Zatem same pozytywne strony podstawowego gestu, jaki możemy wykonać wobec drugiej, bliskiej nam osoby. 
Artykuł nawiązuje do tego, aby budować więzy między sobą. Powracać do pierwotnych, podstawowych działań w życiu jakim jest przytulanie czy rozmowa z inną osobą. Przecież komputer czy komórka nie przytuli nas w zimny wieczór lub podczas oglądania horroru. 


Czy możesz żyć bez makijażu? Kolejny ciekawy artykuł przedstawiający postrzeganie nas samych, pragnących nadążyć do wyidealizowanej wersji siebie. Selfie opanowało cały świat. Jest to powiązane ze zmianami zachodzącymi w makijażu. 

Współcześnie ma być on idealny, przedstawiający naszą twarz w jak najlepszej okazałości. Młode dziewczyny z prędkością światka prezentują różne metody nakładania podkładu, aplikacji pudru tak aby wyglądało to jak najlepiej. Liczne aplikacje pozwalają nam korektę twarzy bez chodzenia do operacje. Takie działania mogą mieć odzwierciedlenie w niskiej samoocenie lub poczuciu braku pewności siebie. Z tego, iż każdy będzie wyglądał podobnie to nie będzie indywidualności oraz wyróżniania z tłumu. 


Kolory na paznokciach są inspirowane prosto ze światowych wybiegów. Czasopismo proponuje wszelakiego rodzaju granaty w połączeniu ze srebrem. Kolor nude jest nadal jak najbardziej popularny, nie odejdzie tak prędko do lamusa. Biel i czerń dalej stanowią podstawowe połączenie.


Znajdź czas na wszystko. Dobre zdanie odnoszące się do zabieganych współczesnych realiów. Brak czasu jest powiązany z brakiem kontroli nad naszym życiem. W artykule przedstawione są propozycje działań, jakie można podjąć ku lepszej samoorganizacji. Ma to wpływ na nasze samopoczucie, poczucie własnej wartości. Obowiązki jak najbardziej można połączyć z przyjemnościami. Ale za to odpowiedzialny jest czas, który jak widać w pełni można wykorzystać.Jak ten miesiąc szybko zleciał. Życzę wszystkim udanej i spokojnej majówki. Jak najlepiej wykorzystujcie i planujcie rozsądnie dany czas. 


Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger