CLINIQUE puder sypki na wielkie okazje i nie tylko :)

CLINIQUE 

Blended Face Powder


Puder sypki transparentny 

Kolor 3

Według producenta jest to kultowy produkt firmy. Posiadający lekką i sypką formułę jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Utrwala makijaż, zmniejsza widoczność porów. Zapewnia skórze perfekcyjne wykończenie.


Puder zapakowany jest w solidne pudełko. W środku znajduje się sitko. Ze względu na swoje gabaryty nie każda z nas chciałaby go nosić w torebce ;) Puder z tej serii w swojej gamie posiada trzy kolory. Po wykończeniu makijażu skóra staje się transparentna oraz daje jedwabiste wykończenie. Dzięki niemu pory stają się mniej widoczne, co ważne nadaje on skórze matowe wykończenie. Puder po nałożeniu na twarz nie ciemnieje. Nie podkreśla zmarszczek oraz suchych skórek. Poprawki zdarzają się po upływie 3 lub 4 godzin. Produkt jest bardzo wydajny, używam go zaledwie od 5 miesięcy, a jeszcze sporo mi go zostało. 

Jedynym minusem dla mnie było to, że na początku przy nie umiejętnym otwieraniu, po prostu wysypywał się lub w znacznych rozmiarach osypywał z opakowania.

Nie każdemu może odpowiadać cena produktu, która wynosi ponad 100 zł za 35 gram pudru. Lecz rezultaty po nim całkowicie rekompensują wydane pieniądze.
Jakie polecacie inne pudry?
Które są Waszymi ulubieńcami?

Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 MISS Pixie - blog kosmetyczny , Blogger